Hubnutí bez bolesti


Vypadat dobře je vcelku lehké v tlusté péřové bundě, ale už mnohem těžší v plavkách, kde jde vidět každý faldík. Pokud chcete vypadat dobře i ve sporém oblečení, hubnutí se nevyhnete. A proto je nezbytné od základu změnit své základní návyky. Vepřové závitky, tlačenky, utopenci a další dobrůtky, které si běžný Čech takřka denně dopřává, budete muset ze svého jídelníčku bezezbytku vyřadit, jinak se nikdy své vytoužené postavy nedočkáte. Místo těchto jídel začněte více konzumovat zeleninu, která je nejen zdravá, ale zároveň dokáže zaplnit žaludek tak, abyste nebyli neustále sužování pocitem hladu. Ne vždy to ale pomáhá. V takovém případě je vhodné sáhnout po speciálních preparátech.

zelenina


Dobrý pomocník


Celá řada lidí používá při hubnutí preparáty známé jako anorektika, které zamezují pocitům hladu. Jednoduše řečeno, nebudete muset trpět nepříjemnými stavy, které se při hubnutí v první fázi takřka vždy dostavují. Je to něco jako když si bývalí kuřáci kupují nikotinové náplasti. Když nebudete mít hlad, nebudete mít nutkání jíst a tím pádem budete snadněji hubnout. Takový zázrak to ale není. Pořád je nutné, abyste dodržovali přísnou dietu a samozřejmě se hýbali. Navíc se anorektika používají většinou pouze tři měsíce. Po uplynutí této lhůty byste ale už měli mít žaludek zmenšený natolik, že už žádný hlad nebudete pociťovat ani po menších porcích.

hubnutí


Mezi nejznámější a nejpoužívanější anorektika bezesporu patří Adipex. Je pacienty dobře snášen a má jen minimum vedlejší účinků. Je však potřeba dodržovat jeho dávkování, které vám určí lékař nebo vám poradí v lékárně. Rozhodně si tento přípravek nekupujte někde na trhu nebo v jiných pochybných prodejnách. V lepším případě by se mohlo jednat pouze o placebo, v tom horším o jiný typ léků, který ale není pro vás indikován. V lékárně si sice připlatíte, ale budete mít jistotu kvality.